Evcil Hayvanlar Çiftlik Hayvanları Kanatlı ve Kümes Hayvanları
Kullanıcı Adı
Şifre
  Topkim Hakkında  
  Yayınlar  
  Linkler  
  Yardım  
  İletişim  
     
 

TOPKİM HAKKINDA

Topkim - Topkapı İlaç Premiks Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Kuruluş Yılı: 1975
Faaliyet Alanı: Veteriner ilaçları, yem katkı maddeleri ve premiks üretimi , ithalatı ve pazarlaması.

Tarihçesi:

1964 yılında yabancı sermayenin desteği ile faaliyete geçerek, Türkiye’de ilk özel yem fabrikalarının kuruluşunda, yem katkı preparatları ve premiks üretiminde öncülük yapmış kuruluşumuzun 1975 yılında tamamen yerli sermayeye dönüştüğünde bugünkü ismini almıştır. Geçen zaman içerisinde devamlı büyüyen bir grafik çizen TOPKİM A.Ş. Türkiye hayvancılığına katlı sağlayan sektörünün en güçlü firması konmuna gelmiştir. Halen üretmekte ve ithal etmekte olduğumuz preparatlarımız büyükbaş , küçükbaş, kanatlı, kedi, kopek ve atların tedavisinde kullanılmaktadır.

Satış Ağı:

Kurulu 14 bölge teşkilatı ile Türkiye’nin her yerine ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne en üst düzeyde hizmeti kendine ilke edinen TOPKİM A.Ş. bünyesinde uzman veteriner hekimler görev yapmaktadır.

Araştırma Geliştirme:

Prof. Cemal Nadir Aytuğ başkanlığındaki araştırma grubumuz Türkiye hayvancılığının hizmetindedir. Firmamız kuruluşundan itibaren araştırma , geliştirme, eğitim, kalite kontrol, bilgi ve teknoloji iletişimi konularına önem vermiştir. Bu çalışmaları yürütmek üzere kendi bünyesi içinde Araştırma Grubu, Bilimsel Büro, Yem Analiz Laboratuarı ve Kompüterize Yem Formülasyon ünitesi kurmuştur.

Ödüllerimiz:

TOPKİM A.Ş. yıllar içinde ödediği yüksek vergiler ve çeşitli ülkelere yaptığı ihracatlar ile Türkiye ekonomisine büyük katkılarından dolayı manevi değerleri büyük ödüllere laik görülmüştür.

Hedefimiz:

Her zaman olduğu gibi Türkiye hayvancılığında ilklere imza atan, en kaliteli en yararlı en etkili preparatları dünyada hızla gelişen bilgi ve teknolojiyi sayın veterinerlerimizin, üreticilerimiz ve uygulayıcılarımızın hizmetine sunmaktadır.